PREȚURI COMPETITIVE
BRAND 100% ROMÂNESC

Cablu server HP Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 fiber 1m

Cod: QK732A

Adauga review
330.00 lei

Disponibilitate: Intreaba stoc
Livrare: GRATUIT in
Garantie: 1 ani

ADAUGA IN COS
Cablu Server HP Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 fiber 1m Cable

Fii primul!

Nu exista review-uri pentru acest produs.

Dacă ai folosit acest produs, spune tuturor părerea ta despre el.

Parerea ta conteaza

Scrie un review
Ideall.ro
Ideal Tech SRL
Pta Valter Mărăcineanu 1-3, intr 3,
sect 1, BUCUREŞTI
RO 24973982 | J40/660/2009
RO04 RZBR 0000 0600 1621 8236
Raiffeisen Bank
Abonează-te la Newsletter