Categorii de produse

Convertor Media TP-LINK MC200CM

Cod: MC200CM


Detalii produs

Switch media convertor TP-Link, 2 porturi (1x1000M SC/UPC port, 1x1000M RJ45 port (Auto MDI/MDIX), 1000Base-T to 1000Base-SX (SC), Multi-Mode, 550m, montabil in sasiu

©ideall.ro 2022 - Politica de confidentialitate